SİLİKON SPREY

Tabi, nitril, epdm,neopren gibi birçok farklı kauçuk türünün  imalatında  yapışmaları ve kirlenmeleri engeller, Farklı türde plastik parça imalatında kalıba parça yapışmasını engeller, plastik parçaların üretim kalitesini arttırır. Ambalaj naylonu ve torba imalatı yapan makinelerde presleme silindirlerinde kirlilik oluşmamasını sağlar. Halılarda kullanılan iplik türü olan sentetik elyaf türü ipliklerin imalinde iplik yollarının yağlanmasında, Tekstil dokuma ve örme makinelerinde iplik yollarının yağlanmasında, Otomobillerde ses yapan kapı fitillerinin ve cam mekanizma fitillerinin yağlanmasında, Teknelerde kullanılan paslanmaz veya pirinç esaslı malzemelerin tuz korozyonuna karşı korunmasında, Plastik esaslı parçaların atmosferde bulunan ozon gazının ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmasında, Mobilya sektöründe üretimden çıkan malzemelerin temizlenmesi ve daha parlak gözükmesinin sağlanmasında, Çok hassas noktalarda ince bir yağlama kalınlığı istenen yerlerde yağlayıcı olarak kullanılır.

20 cm uzaktan yüzeye yeteri kadar sıkın, 5 dk. bekleyin ve kalıplama işlemini yapın. Kalıp yüzeyine ürünün daha iyi tutunması için Multı Purpose Cleaner ile temizlenmesi tavsiye edilir.

Silikonludur. Yüzeyden kopmaz. 250 C ısıya dayanıklıdır. Film tabakası oluşturur. Ekonomiktir az kullanılır. Kalıplama kalitesini arttırır. Yağlama özelliği yüksektir. Zararlı katkılar ihtiva etmez. Yüksek ısıya uzun süre dayanır. Kalıba parça yapışmasını engeller. Kullanımı kolaydır, zaman kazandırır. Yüzeyde ince şeffaf bir kaplama yapar. Metal yüzeylere sıkıca yapışır, kopmaz. Parçalara geçmez ve yüzeyde iz yapmaz.